GERÇEK BİR KÖTÜ GÜN DOSTU İYİ GÜNÜNDE DE SEVİNİR,!

Artık ben önemliyim!

“Samimiyeti kırk kat beze sarsan kokusu yine gelir. Riya gösteriş de öyledir.” diye şahane bir cümle okudum dün! Kim aksini iddia edebilir? 2 gün evvel instagramda beni çok mutlu eden bir haber paylaştım. Sözde çok samimi dostlarımdan tık yok! Günde 500 kere yazar ama “Şenay senin adına çok sevindim diyemez!” Niye? Çünkü haset! Niye bu kadar mutsuz oldun mutluluğumdan?

Biliyor musunuz? dünyanın en zor şeyi bir yalanı dinlemekmiş! Ömrüm boyunca çok yalan dinledim, artık dinlemeyeceğim! 2021’e dair kararımdır! Sözlerini samimi bulmuyorsam yüzüne söyleyeceğim. Ya kırılmayı göze alıp konuş ya da bana karşı dürüst ol! Seni her halinle kabul etmeyeceğim! Kalbinin kırılmasını zerre kadar önemsemeyeceğim! Artık ben önemliyim! 

Düştüğünde koşa koşa gelip seni kaldıran, mutlu olduğunda seninle sevinç çığlığı atmıyorsa samimi değil! Ben o insanları çürüyen bir meyvenin başına üşüşen sineklere benzetiyorum. Amaç; larvasını bırakacak, oradan beslenecek! Senin haline bakıp kendi haline şükredecek! Gerçek bir kötü gün dostu iyi gününde de sevinir! Söyleyeceklerim bu kadar!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s